Selena Gomez

SELENA GOMEZ & JUSTIN BIEBER: ROZCHOD?

21. srpna 2011 v 10:59 | *DeNíSeK*
Asi to už víte ale já sem se to dozvěděla dneska že se rozešli !

STARS: Selena Gomez & Justin Bieber: Rozchod? - foto
Skončí drsný spor mezi zamilovanými stars rozchodem?
Proč se Justin (17) a Sel (19) vůbec hádají? Zpěvačce vadí kamarádi jejího kluka. Podle ní jde totiž o lidi, kteří by mohli Justinovi způsobit pořádné trable! Jak na to star přišla? Nejlepšími kámoši, s nimiž se Justin stýká téměř každý den, jsou: Chris Brown, který zbil svou někdejší přítelkyni Rihannu, Lil Wayne - americký raper odsouzený za nelegální držení zbraní a zpěvák Sean Kingston, na jehož denním pořádku byly v dřívějších dobách krádeže!

Selena proto už mockrát svému příteli radila, aby se s těmito lidmi přestal stýkat, že to ublíží nejen jemu, ale i jeho a její kariéře. Justin si ale její slova k srdci nevzal. Ba co víc, na nedávný Selenin koncert vzal s sebou Seana Kingstona.

To, co se strhlo po vystoupení ve zpěvaččině šatně, by si podle přítomných svědků nikdo nepřál zažít: "Strhla se drsná hádka. Křičeli na sebe a byli k nezastavení. Trvalo to opravdu dlouho, až Sel nakonec řekla, že by si měli od sebe odpočinout aspoň do doby než skončí její tour."

Justin prý na nic nečekal a z její šatny rychle vyběhl: "Snažil se to zakrýt, ale viděla jsem jak pláče. Je naprosto jasné, že Selenu moc miluje," dodává ještě jedna členka zpěvaččina týmu.

Už v neděli byl sice pár společně spatřen na předávání cen Teen Choice Awards, podle přítomných hostů bylo ovšem na první pohled jasné, že mezi nimi není všechno v pořádku. Sel párkrát Justina kvůli fotografům políbila, nikdy to ale nebylo na ústa, vždycky jen na tvář nebo na čelo. Doufáme, že se vše brzy vysvětlí.PS:
omlouvám se za nepřítomnost a že sem ještě nepřidala fotky z chorvatska
ale venku je krásně a nechce se mně trčet u pc ;)
díky za pochopení
Pa ♥

SELENA Nominace ALMA AWARDS

1. srpna 2011 v 18:43 | *DeNíSeK*
NCLR Národní rada dnes řekl, že Selena Gomez byl nominován na ceny ALMA 2011! Rozdíl tohoto obřadu je, že cena se uděluje pouze na hvězdy s latinskými kořeny jejich úspěchy ve filmu, hudby a televize. Vesnice je prezentována ve čtyřech kategoriích, které najdete více informací níže. Poprvé ALMA Awards hlasování otevřený pro fanoušky. Takže, hlasujte pro vítěze letošního roku.Slavnostní předání cen se bude konat 16. září a bude vysílán na kanálu NBC, což v letošním roce bude George Lopez a Eva Longoria. Chcete-li hlasovat, jděte na oficiálních stránky zde slavnostního předávání cen, pak doleva na "hlas Now", zaregistrujte se a vyberte nejvyšší kategorie: filmy, hudbu nebo televizi.Nezapomeňte hlasovat každý den

PS:
Kopírujte se zdrojem přelážala sem to sama z ruské stránky ;)

0.1 promoshoot

31. července 2011 v 12:49 | *DeNíSeK*
Na Internetu byly zveřejněny promoshooty z filmu Monte Carlo
Jsou moc pěkné :) nevím jak vy ale já se na ten
film nemůžu dočkat :D :)
001_281729~46.jpg001_281829~45.jpg001_281929~43.jpg001_282029~41.jpg


PS: sem přihlášena do vgs tak bych byla ráda kdybyste mně dali hlas :) Děkuju ♥

Sel měla narozeniny 22.7

23. července 2011 v 11:09 | *DeNíSeK*

Selena Gomez včera oslavila 19 let =)
Takže Gratuluju ;) - hodně štěstí zdraví a nech vám to s Justinem vydrží :D
Bohužel včera sem na to dočista zapomněla :/
takže se omlouvám že to přidávám až dnes :(


PS: Dneska tu už asi nebudu jdeme na chatu tak se tu mnějte ;))

Selena Gomez Avatar

18. července 2011 v 17:29 | *DeNíSeK*
Našla jsem obrázek upravené Seleny Gomez jako avatar :))
je to užasné ♥♥♥
zdroj :

PrankStars

18. července 2011 v 17:23 | *DeNíSeK*
Objevilo se nové video PrankStars ;))

Selena Gomez se v bikinách stydí

6. července 2011 v 12:47 | *DeNíSeK*

Selena ve svých osmnácti letech cítí, že začíná vypadat spíš jako dospělá žena, než dívka, a hledá tu správnou míru toho, jak být ´tak akorát´ sexy. Ukazovat se v bikinách ji ale dělá pořád problém.
Jasně, že na pódium sexy kostýmy zkrátka patří. Soukromí život je ale jiná věc. Jenže Sel je celebrita, od které se očekává, že bude stále krásná, upravená, dobře naladěná a samozřejmě sexy. Jak se k tomu staví ona? "Teď, když dospívám, a stává se ze mě žena, baví mě na sobě tuhle novou stránku objevovat. Ale pořád se cítím trapně, jakmile mám na sobě bikiny," svěřuje se Sel.
více klik c.č

SELENA GOMEZ - BOJ S FANYNKAMI JUSTINA BIEBERA!

26. března 2011 v 9:17 | *DeNíSeK*
STARS: Selena Gomez - Boj s fanynkami Justina Biebera! - foto
Beliebers, jak se říká obdivovatelkám kanadského idola, "kouzelnici z Waverly" pořádně pijí krev!
Není totiž den, kdy by Selena neměla zahlcenou e-mailovou poštu nenávistnými zprávami a co víc, Justinovy fanynky proti ní dokonce zahájily internetovou kampaň!
více klik c.č
 
 

Reklama