JOE JONAS CHTĚL KEVINOVU MANŽELKU!

24. března 2011 v 17:24 | *DeNíSeK* |  Stars
STARS: Joe Jonas chtěl Kevinovu manželku! - fotoProstřední z Jonas Brother přiznal, že toužil po manželce svého bratra...
Joe, který se nedávno rozešel s hvězdou ságy Twilight Ashley Greene, přiznal, že to byl právě on, kdo poprvé spatřil Danielle Delease: "Potkali jsme se na Bahamách. Oba jsme tam byli na prázdninách, takže jsme se spolu skvěle bavili."
více klik c.č


"K ničemu ale nedošlo," uklidňuje Joe všechny fanoušky: "Jen jsme si povídali a já jsem si říkal, že až přijedu zpátky domů, musím Danielle někam pozvat."

Na setkání Joe ovšem přivedl i svého bráchu Kevina a od první chvíle mu bylo jasné, že u své budoucí švagrové nemá vůbec žádnou šanci: "Ihned se do sebe zamilovali! Najednou jsem si na tom rande připadal zbytečně!" :-)

Na bráchu ale zpěvák naštvaný není: "Přeju mu to, jsou s Danielle nádherný pár a opravdu se k sobě hodí."

Joe ovšem v lásce takové štěstí nemá. Nejenže mu v minulosti nevyšel vztah se zpěvačkou Taylor Swift nebo hereckou kolegyní z filmu Camp Rock Demi Lovato, před pár týdny se navíc rozešel i s Ashley Greene, se kterou chodil devět měsíců!"Nefungovalo to, měli jsme oba moc práce," vysvětluje Joe a dodává: "Rozešli jsme se ale v klidu a zůstáváme přáteli!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama